logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 044 353 90 65
+38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06

Контакти    

Лікування раку нирки в Ізраїлі

Новітній метод лікування раку нирки за допомогою створення віртуального макету нирки в клініках Ізраїлю.

Варіанти лікування раку нирки в клініках Ізраїлю.

Для лікування раку нирки застосовуються такі основні методики лікування:
 1.Операція.
 2.Хіміотерапія.
 3.Радіотерапія.

Вибір методу лікування залежить від типу пухлини, поширеності пухлинного процесу, загального стану пацієнта.  Хірургічне лікування часто є найбільш ефективним.

Проведення радикальної і часткової нефректомії в клініках Ізраїлю.

Основний метод хірургічного лікування на сьогоднішній день - оперативне видалення нирки разом з пухлиною або радикальна нефректомія.  За такої операції ниркова артерія перев'язується і нирка видаляється.

 Якщо ж пухлина займає тільки частину нирки, лікарі ізраїльських клінік намагаються видалити тільки пухлину, за цього зберегти саму нирку.  Це називається частковою нефректомією.  На відміну від звичайної нефректомії, така операція є щадною, органозберігаючою.  Це дозволяє зберегти здорову частину нирки, так що після відновного періоду цей життєво важливий орган знову починає виконувати свої функції.


Способи проведення часткової нефректомії в Ізраїлі:

1.Відкрита порожнинна операція.
2.Лапароскопічна закрита операція.
3.Лапароскопічна закрита операція із застосуванням робототехніки Да Вінчі.

В ізраїльських клініках хірурги віддають перевагу лапароскопічним операціям, так як вони виконуються через невеликі розрізи, з меншими ризиками для пацієнта, зі скороченням післяопераційного періоду.

ДІЗНАТИСЯ ПРО ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ!

Застосування робототехніки Да Вінчі в ізраїльських клініках за часткової нефректомії.
Найбільш прогресивна техніка проведення нефректомії на цей момент - це виконання лапороскопічної операції із застосуванням робототехніки Да Вінчі.  За такої операції досягається ювелірна точність виконання хірургічних маніпуляцій, мінімізується пошкодження здорових тканин, знижуються ризики ускладнень.

 

Застосування унікальної програми ангіографії.Перед операцією необхідне проведення КТ - ангіографія нирок для створення 3-вимірної реконструкції та індівідуальнго віртуального макета нирки з усіма артеріями й судинами.  Хірург на підставі цього макета планує операцію для роботизованої системи.

 Саме завдяки віртуальній візуалізації нирки, її артерій і судин, під час операцій із застосуванням робототехніки Да Вінчі хірург може не перев'язувати ниркову артерію, як під час звичайних операцій, а перев'язувати тільки ті невеликі артерії, які ведуть безпосередньо до пухлини.  Таким чином, кровопостачання пухлини порушується і пухлина видаляється хірургом, а сама нирка навіть під час операції отримує необхідне кровопостачання і тому швидко відновлюється після операції.  Цей метод дозволяє запобігти ризику загибелі нирки від нестачі кровопостачання під час перев'язки основної ниркової артерії.  Така процедура вимагає від хірурга найвищого рівня професіоналізму й великого досвіду.

Операції із застосуванням робототехніки Да Вінчі в ізраїльських клініках.
В ізраїльських клініках роботизовані часткові нефректомії, побудовані на 3-вимірній реконструкції нирки, почали проводитися з 2013 року.  Ці операції дуже рідкісні навіть у світовому контексті.  Вони проводяться менш, ніж в 10 клініках по всьому світу (США, Канада, Європа).

 

 

 

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду