logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 044 353 90 65
+38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06

Контакти    

Лікування алопеції в Ізраїлі

Лікування алопеції
Клінічне дослідження в клініці Хадасса:
Препарат для ревматоїдного артриту baricitinib ефективний і для лікування алопеції.
Захворювання, назване «осередкова алопеція», викликає несподіване випадання волосся.  Під час клінічних випробувань препарату в клініці Хадасса (Єрусалим) виявлено, що baricitinib, призначений для лікування ревматоїдного запалення суглобів, ще знаходиться у стадії дослідження, але виявився ефективним також для лікування тяжкої осередкової алопеції, яка не піддається лікуванню іншими препаратами.


Осередкова алопеція з'являється як у дітей, так і у дорослих, і призводить до раптового або поступового облисіння.  У більшості випадків захворювання локалізується на певних ділянках, проте не можна заперечити й появи його на всій поверхні тіла.  Це може призвести до втрати впевненості в собі, погіршення якості життя пацієнтів.  За більш легких випадків волосся виростає знову - спонтанно або після місцевого лікування.  За цьому, якщо область ураження велика, лікування призводить тільки до часткового відновлення волосся.  У більшості випадків за масивного ураження немає ефективного лікування.


В останні роки вчені просунулися в розумінні процесів, що лежать у основі облисіння.  Це дозволило почати клінічні випробування декількох нових препаратів.


Це дослідження проводять др. Юваль Рамот та проф.  Авраам Злотогорські з клініки патології волосся і Центру генетичних захворювань шкіри й волосся в дерматологічному відділенні клініки Хадасса Ейн Карем і проф. Яків Беркун, завідувач педіатричного відділення клініки Хадасса Маунт Скопус.


Дослідження виявило ефективність препарату baricitinib, застосовуваного для лікування важких випадків алопеції, коли попередні засоби не допомагали.  Дослідження проводилися спільно з вченими з відділення патологічної анатомії Колумбійського університету і Національного Центру Дослідження Здоров'я (США).  Вони показали ефективність ліків як за випробувань на тваринах, так і для людей.


Препарат baricitinib відноситься до групи ліків, які уповільнюють внутрішньоклітинне перенесення.  Препарати цієї групи застосовуються для лікування запалень або раку.  У зв'язку з тим, що механізм облисіння запускається запальним процесом, застосування препаратів, що уповільнюють внутрішньоклітинне перенесення, може виявитися ефективним і для цього захворювання.
За словами др.  Рамот, ми стоїмо на порозі нової ери в лікуванні алопеції, однак є ще необхідність у підтвердженні цих обнадійливих результатів, перш ніж ліки будуть дозволені для широкого застосування.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду