logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06


Контакти    

«MedicalExpert» - історія, місія, цінності

Про компанію «MedicalExpert»
Міжнародна компанія «MedicalExpert» надає послуги з організації медичної допомоги за кордоном з 2006 року. За 12 років роботи спеціалісти компанії набули великого досвіду в організації проведення діагностичних та лікувальних процедур у провідних клініках зарубіжжя. Нами опрацьовані більше 22176 запитів різноманітної складності. Більше 6000 пацієнтів завдяки нашій допомозі знашли свого врача за кордоном.

 

Як і світова медицина, наша компанія розвивається та рухається вперед. Незмінною лишається лише місія «MedicalExpert»: усіма силами допомагати наданню якісної медицинської допомоги людям через співпрацю тільки з професійними надійними зарубіжними клініками та першокласними спеціалістами.

 

Головною цінністю та пріоритетом нашої компанії є Клієнт. Людина, що звернулася до нас за допомогою, визначає необхідний результат, а її довіра є головним показником ефективності нашої роботи. Визнанням наших досягнень є той факт, що багато Клієнтів обслуговуються у нас уже не один рік.

 

Чому Ви маєте зупинити свій вибір на «MedicalExpert»?
Здійснювати місію компанії та досягати бажаного результату для Клієнта нам дозволяють налагоджені та перевірені часом стосунки з медичними партнерами, засновані на найвищих стандартах професіоналізму, доброчесності та етики. Ми орієнтовані на Клієнта та надаємо допомогу в найскладніших випадках:

  • Спроможні доправити профільного лікаря для консультації в Україну, якщо пацієнт з будь-яких причин не може летіти сам
  • Проводимо заочні консультації між пацієнтом і лікарем
  • Наші спеціалісти підготують необхідний пакет документів для одержання інакшої думки
  • Протягом 24 годин ми організовуємо послуги повітряної евакуації
  • За необхідності оформим документи для транспортування пацієнта в лежачому положенні регулярними авіарейсами
  • Якщо пацієнт самостійно не переміщується, ми організуємо зустріч у аеропорту з каляскою та його доправлення до літака
  • Ми організуємо супровід пацієнта лікарем за необхідності.

 

Наша компанія активно співпрацює і з українськими спеціалістами. За необхідності ми зможемо порекомендувати клініку та лікаря в Україні. Ми підтримуємо зворотній зв'язок з нашими зарубіжними партнерами, надаємо консалтингові та маркетингові послуги: організовуємо участь у виставках, медицинських форумах і семінарах.

 

Ми розуміємо, що дорога до одужання може бути дотичною до матеріального питання. Завдяки прямим контрактам з клініками, співпраці з благодійними фондами та волонтерами, ми зберігаємо Ваші заощадження й робимо закордонну медицину досяжною.

 

«MedicalExpert» гарантує оперативність і безпеку
Є питання, що потребують негайних вирішень. Протягом доби Ви одержуєте відповідь профільного спеціаліста з детальним планом лікування.

 

Ми забронюємо для Вас переліт і готель за спеціальною ціною, організуємо Вашу зустріч у аеропорту, трансфер у клініку. Ви не залишитеся з проблемою наодинці: ми контролюємо всі етапи Вашого обслуговування.

Ми спрямовані на турботу про наших Клієнтів і пишаємося високими стандартами медицинського сервісу, котрий надаємо!

 

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду