logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 044 353 90 65
+38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06

Контакти    

Медичний центр «Іхілов»

«Іхілов» - це один з найбільших медичних центрів Ізраїлю, який розташований у місті Тель-Авів. За майже 20 років роботи центр отримав визнання великої кількості пацієнтів і потрапив у десятку кращих клінік з напрямку медичного туризму.

 

Медичний центр «Іхілов»: лікування, діагностика, наука

Центр «Іхілов» є багатофункціональним медичним закладом. У його складі - понад 60 спеціалізованих відділень і клінік різного профілю.

 

Провідними підрозділами центру є такі структури:

  • Національний центр нейрохірургії
  • Національний центр кардіології
  • Національний онкологічний центр
  • Національний центр ортопедії
  • Центр трансплантації нирки, печінки й підшлункової залози.

 

До фахівців центру звертаються за допомогою як ізраїльтяни, так і громадяни інших країн. Медичний персонал допомагає пацієнтам різного віку та статі. Тут зможуть знайти відповіді на неоднозначні питання і впоратися з хворобами малюки, підлітки, молоді люди й пацієнти поважного віку. Величезною перевагою центру є той факт, що «Іхілов» - це не тільки лікарня, а й науково-дослідна база медичного факультету Тель-Авівського університету. Більшість лікарів мають вчений ступінь, викладають в університеті, беруть участь у клінічних випробуваннях і наукових конференціях.

 

Медичний центр «Іхілов»: масштабність і модернізація
Центр «Іхілов» - це справжнє медичне містечко, що займає площу 150 тис. квадратних метрів. У центрі щорічно проходить лікування та обстеження близько мільйона пацієнтів. Допомогу їм надають висококваліфіковані фахівці вищої та середньої ланки. Медичний штат налічує більше 6 тисяч співробітників. Клініка розрахована на 1500 ліжко-місць стаціонару та 150 поліклінічних відділень. Просторі одно- та двомісні палати укомплектовані функціональними меблями та моніторами. На території центру є зручна зона для паркування і мальовничий парк.

 

Медичний центр «Іхілов»: пріоритетний напрям
Незважаючи на те, що більшість сучасних клінік є багатофункціональними медичними установами, кожна з них має свій пріоритетний напрям. Центр «Іхілов» славиться в усьому світі як потужна клінічна база онкогематології і трансплантації стовбурових клітин, кардіохірургії та інвазивної кардіології, ядерної медицини та сучасних лабораторних методів діагностики.

Кардіохірурги клініки віртуозно виконують операції на відкритому серці, аортокоронарне шунтування, ангіопластику. Завдяки розвитку техніки інвазивної кардіології вдалося істотно знизити смертність від захворювань серцево-судинної системи. Хірурги активно використовують малоінвазивні хірургічні методики. Онкологи намагаються використовувати економні або органозберігаючі операції.

 

Регулярно на лікування та обстеження в центр «Іхілов» звертається понад половина населення Ізраїлю і тисячі пацієнтів з інших країн.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду