logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 044 353 90 65
+38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06

Контакти    

Реабілітаційний центр «Алін»

Реабилитационный центр «Алин»Реабілітаційний центр для детій та підлітків «Алін», ІзраЇль
«Алін» - це унікальний медичний центр, розташований у місті Єрусалим.  У центрі надають лікувальну й реабілітаційну допомогу новонародженим, дітям і підліткам з обмеженими фізичними можливостями внаслідок перенесених захворювань нервової системи й опорно-рухового апарату, травм і вроджених вад розвитку.

У некомерційному центрі реабілітації «Алін» працює команда висококласних фахівців: реабілітологи, респіраторні терапевти, психологи, ерготерапевти, фізіологи, які не тільки допомагають дітям максимально розвинути моторні та психічні навички.  Вони проводять серйозну роботу з адаптації «особливої» дитини до умов сучасного життя в соціумі.  Реабілітація таких пацієнтів - кропітка командна праця, у яку задіяні не тільки фахівці, а й найближчі люди малюка - його батьки.  Фахівці навчають родичів дитини правилам догляду за «особливим» малюком і пояснюють суть подальшої реабілітації в домашніх умовах.


Структура центру «Алін»
У центрі реабілітації лікування маленьких пацієнтів проводиться в умовах цілодобового стаціонару, денного стаціонару та амбулаторії.

Залежно від провідного напряму в центрі «Алін» вирізняють так звані багатопрофільні клініки та спеціалізовані відділення.


Багатопрофільні клініки центру «Алін»
Незважаючи на пріоритетні напрями та завдання, кожна клініка існує в постійному взаємозв'язку з іншими підрозділами центру.  У багатопрофільних клініках з юними пацієнтами працює команда фахівців, що об'єднує лікарів профільної спеціалізації, реабілітологів, ерготерапевтів, фізіотерапевтів тощо.


Клініка нейром'язових розладів. На лікування в цей підрозділ поступають діти з різними видами міастенії, невропатії, спінальною м'язовою атрофією.


Клініка інтенсивної респіраторної реабілітації. Унікальний за своїм спрямуванням підрозділ.  Фахівці клініки займаються питаннями відлучення дітей від респіратора (ШВЛ), а також адаптують малюків, які змушені жити зі штучною вентиляцією легень, до умов життя поза стаціонаром.

ДІЗНАТИСЯ ПРО ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ!

Клініка пороків розвитку хребта (Spina bifida) й спинальної травми. Діяльність підрозділу спрямована на максимально можливе відновлення загальної мобільності пацієнта й ходьби, корекцію функції тазових органів (утримання сечі), попередження і лікування ускладнень з боку центральної нервової та опорно-рухової систем.


Клініка травми головного мозку. У цей підрозділ центру надходять діти з наслідками перенесеної травми головного мозку, ішемії, церебрального судинного кризу, а також перенесених операцій.  У клініці проводять корекцію таких станів, як судомний синдром і гідроцефалія, розладів поведінки (психо-емоційної сфери), усувають проблеми пов'язані з порушенням моторики й рівноваги.


Клініка дитячого церебрального паралічу. Діяльність підрозділу спрямована на проведення корекції функціональних і медичних розладів, пов'язаних з перебігом ДЦП.


Клініка дитячої ортопедії. Провідна в Ізраїлі клініка ортопедії, у якій надають допомогу дітям з різними, у тому числі рідкісними, захворюваннями й розладами функції опорно-рухового апарату.  У клініці проходять лікування діти з ДЦП, Spina bifida, м'язовою дистрофією, недосконалим остеогенезом.  Фахівці клініки ортопедії також опікуються дітьми з суміжних підрозділів.


Клініка спастичних розладів. Діяльність клініки спрямована на корекцію підвищеного тонусу м'язів - стану, який часто супроводжує протягом церебрального паралічу.  У клініці використовується методика спрямованих ін'єкцій ботулотоксину, які проводяться під контролем УЗД.


Клініка нетримання сечі. Приймає на лікування дітей і підлітків з різними розладами функції сечового міхура.  Зокрема, у клініку звертаються діти з вродженими дефектами розвитку хребта, наслідками ушкодження спинного мозку, пухлинами.


Департаменти центру «Алін»
Лікувальні підрозділи, у яких проводиться наступний етап реабілітації дітей та підлітків.  Функціонують як денний стаціонар.

Лікувальні підрозділи, у яких проводиться наступний етап реабілітації дітей та підлітків.  Функціонують як денний стаціонар.

Містять такі відділення:

  • Відділення відновного лікування та денної реабілітації.
  • відділення респіраторної реабілітації.
  • Центр «Шахар» - реабілітаційно-освітній центр, основною метою якого є адаптація дитини до життя в соціумі.
  • «Теплий дім» - відділення подальшої реабілітації дітей, які перебувають на штучній вентиляції легенів.

 

Команда «Алін» охоплює фахівців:

  • Лікарів вузької клінічної спеціалізації (ортопеди, неврологи, респіраторні терапевти, нейрохірурги, психіатри тощо).
  • Фахівців реабілітологів, фізіотерапевтів, психологів, логопедів, ерготерапевтів і соціальних працівників.
  • Медичних сестер високої кваліфікації.

 

Для роботи з дітьми використовують традиційні методики реабілітації та фізіотерапії, а також інноваційні комп'ютерні технології, лікування за допомогою домашніх тварин, сміхотерапію.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду