logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 044 353 90 65
+38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06

Контакти    

Реабілітаційний центр «Левінштейн», Ізраїль

Реабилитационный центр «Левинштейн», ИзраильРеабілітаційний центр «Левінштейн», Ізраїль
Найбільший центр реабілітації «Левінштейн» розташовується на околицях Тель-Авіва, у місті Раанана.  У центрі проводять відновне лікування пацієнтів, які постраждали в результаті цивільних і військових подій, дорожніх травм, важких захворювань і перенесених операцій.  У медичний центр «Левінштейн» надходять пацієнти з усього світу в стані різного ступеня тяжкості, у тому числі в комі.


Центр, визнаний міжнародним медичним співтовариством

На сьогоднішній день центр «Левінштейн» є провідним сучасним медичним реабілітаційним закладом.  Завдяки величезному практичному досвіду, а також науково-дослідній роботі, центр визнаний лідером у області реабілітаційної медицини й відомий у всьому світі.  Фахівці центру «Левінштейн» ведуть тісну співпрацю з кафедрами вищих навчальних закладів, у тому числі з Тель-Авівського університету.  На базі центру реабілітації постійно проводиться навчання фахівців, курси підвищення кваліфікації, тематичні тренінги та семінари.  Фахівці центру «Левінштейн» беруть участь у науково-практичних розробках, регулярно діляться своїми досягненнями на міжнародних конференціях, публікують результати роботи в наукових тематичних журналах.


Центр «Левінштейн»: лікувальна програма
Реабілітаційний центр «Левінштейн», розрахований на 300 ліжок, є повноцінним медичним закладом, готовим прийняти навіть найважчих пацієнтів.  У структурі центру виділяють вузькоспеціалізовані підрозділи, у які надходять профільні пацієнти.  Незважаючи на чіткий розподіл медичних служб, у лікуванні пацієнта бере участь ціла команда фахівців.  Завдяки такому комплексному підходу вдається досягти найкращих результатів.


У центр «Левінштейн» щодня звертаються пацієнти різного віку з різних куточків світу.  Фахівці центру надають професійну допомогу людям:

 • У стані коми
 • Після перенесення ЧМТ
 • З наслідками травми опорно-рухового апарату
 • Після перенесення інсульту й нейрохірургічних втручань
 • З різноманітними захворюваннями головного мозку
 • Після спинальної травми й операцій на спинному мозку
 • З хворобою Паркінсона й розсіяним склерозом
 • Дітям і підліткам з потребою в реабілітації, а також маленьким пацієнтам з патологією розвитку.

ДІЗНАТИСЯ ПРО ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ!

Підрозділи центру:
Відділення реабілітації після спинальної травми. Проводиться реабілітація пацієнтів, які перенесли механічне пошкодження або важке захворювання хребта, спинного мозку і / або периферійних нервів.  Реабілітаційна програма складається індивідуально для кожного пацієнта, за результатами проведеної діагностики, після уточнення ступеню фізичних і функціональних порушень.  З пацієнтом працює команда фахівців, із залученням ортопедів, хірургів хребетного стовпа, урологів, неврологів.  У процесі терапії вирішуються питання дисфункції респіраторної системи, рухових порушень, дисфункції сфінктерів.


Відділення реабілітації після коми. Цей підрозділ є реабілітаційним відділенням інтенсивної терапії, у якому надають унікальну допомогу пацієнтам, що перебувають у комі або вегетативному стані через перенесені черепно-мозкові травми.  На сьогоднішній день завдяки унікальним розробкам і методикам удається вивести з коми пацієнтів, які раніше вважалися безнадійними.  Згідно зі статистикою, до свідомості повертаються близько 80% пацієнтів центру «Левінштейн».  Це один з найвищих показників у світі!


Відділення реабілітації після інсульту. Команда фахівців відділення за зверненнями проводить кропітку індивідуальну роботу з кожним пацієнтом після перенесеного інсульту.  В основі лежить ретельне вивчення рівня функціональних розладів, згідно з якими проводиться складання програми реабілітації.


Відділення ортопедичної реабілітації. У відділенні проводиться відновне лікування пацієнтів із захворюваннями або травмами кінцівок, що призвели до порушення їхньої рухливості.  За допомогою у відділення звертаються люди з перенесеними травмами, ампутацією, важкими опіками, поліомієлітом, пацієнти з вродженою патологією і діабетом.  Лікування спрямоване на максимально можливе відновлення рухливості кінцівки.  Кожну людину навчають вмінню самообслуговування, адаптуючи до умов соціуму.  За необхідності, кожному пацієнту підбирається ортопедична конструкція: протез, шина, взуття.


Відділення реабілітації дітей та підлітків. У відділенні надають допомогу дітям з 3-х річного віку й підліткам до 18 років, які перенесли важкі травми, операції або захворювання, що призвели до інвалідності.  З групою наймолодших пацієнтів працює злагоджена команда лікарів і медичних сестер, із залученням профільних фахівців, психологів, психіатрів, неврологів і ерготерапевтів.


Відділення реабілітації після ЧМТ. Основним завданням фахівців цього відділення є максимальне відновлення фізіологічного й психічного статусу людини й повернення її до повноцінного життя.  Пріоритетними завданнями є відновлення базової самостійності, через яку пацієнт поступово повертається до сімейного й суспільного життя.


Реабілітаційний денний стаціонар. Підрозділ, у якому надають профільну допомогу пацієнтам з:

 • Ортопедичними проблемами та захворюваннями хребта
 • Нейромускулярними захворюваннями
 • Неврологічними розладами
 • Перенесеною черепно-мозковою травмою.

 

Клініка лікування больового синдрому. Підрозділ центру, у якому надають допомогу пацієнтам з хронічним болем у ділянці сухожильно-зв'язкового апарату, з м'язовими болями, болями в спині й шиї після перенесеної спинальної або черепно-мозкової травми.  Завдання фахівців максимально знизити інтенсивність больового синдрому, за можливістю зменшити кількість прийняття знеболювальних препаратів, підвищити якість життя пацієнтів і повернути їх до суспільного життя.


Клініка сексуальної реабілітації. Надає допомогу людям з психологічними і функціональними розладами статевої сфери.  Зокрема, на лікування в центр звертаються люди:

 • З наслідками спинальної травми чи неврологічних захворювань.
 • Постраждалі від сексуального насилля.
 • З ознаками сексуальної залежності.
 • Усі люди та подружжя, котрі потребують професійної консультації сексолога.

 

У ході обстеження та лікування фахівці центру уточнюють дійсну причину сексуальної дисфункції і проводять спрямовану терапію.


Відділення діагностики й лікування розладів сну. Фахівці підрозділу надають допомогу пацієнтам з різними розладами сну.  Також проводяться профілактичні огляди людей, які за родом зайнятості змушені працювати в нічний час.  Для визначення причини розладів сну (безсоння, сонливість, порушення циклу сну - неспання) проводиться ряд специфічних тестів у нічний час.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду