logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 044 353 90 65
+38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06

Контакти    

Дитячий медичний центр "Шнайдер", Ізраїль

Дитячий медичний центр "Шнайдер", Ізраїль
Клініка "Шнайдер" - унікальний за своїм призначенням і організацією медичний заклад. Назвати медичний центр "Шнайдер" просто багатопрофільної клінікою - означає: нічого про нього не сказати. Клініка "Шнайдер" - це місце, що створене спеціально для дітей, які потребують надання медичної допомоги. Усе, від кваліфікації персоналу, апаратури, харчування до побутових умов, продумане до дрібниць і підібране спеціально для лікування маленьких пацієнтів.

 

Дитячий медичний центр "Шнайдер": медичні питання
Клініка "Шнайдер" готова до прийому пацієнтів у віці від народження до 18 років. Широка спеціалізація дозволяє надавати допомогу маленьким і юним пацієнтам з найрізноманітнішими, зокрема рідкісними, захворюваннями і функціональними розладами. Одну з численних груп складають діти, які страждають на такі захворюваннями, як рак, лейкоз, вроджені вади розвитку й важкі травми. Рівень підготовки фахівців, медикаментозне та технічне забезпечення клініки дозволяють вирішити найскладніші медичні питання.
Медицина не всесильна, проте щодо клініки "Шнайдер" можна сказати так: усе, що залежить від можливостей лікарів і технічного оснащення, буде зроблене на найвищому рівні.


Дитячий медичний центр "Шнайдер": фахівці
У клініці "Шнайдер" немає випадкових людей. Постійний контроль якості виконуваної роботи, бажання і природні амбіції фахівців сприяють безперервному подальшому навчанню: лікарі та медичні сестри вдосконалюють свої теоретичні та практичні навички. "Шнайдер" - це університетська клініка. Багато клінічних підрозділів є базою Медичного університету Тель-Авіва. У щоденній практичній роботі беруть безпосередню участь фахівці з науковим ступенем професора й наукові співробітники.


Дитячий медичний центр "Шнайдер": побутові умови
Важка хвороба - це завжди трагедія для людини. Хвороба дитини - трагедія для всієї родини, яка паралізує батьків і забирає дитинство у малюків. У клініці "Шнайдер" знають про це не з чуток, тому організували всі можливі умови для того, щоб батьки могли хоч трохи відпочити, а діти - повірити в своє одужання. Кожного дня співробітники клініки роблять усе можливе, щоб зменшити неприємні та болючі відчуття в дитини, прибрати почуття страху, забезпечити звичне дозвілля. Яскравий інтер'єр, максимальна присутність батьків, різноманітне дозвілля, аніматори-волонтери - щоденна праця людей, які хочуть допомогти маленьким пацієнтам.

 

Дитячий медичний центр "Шнайдер": підрозділи та медичні служби
Центр пульмонології: підрозділ, що надає діагностичну та лікувальну допомогу дітям різного віку. Спеціалізується на лікуванні рідкісних і важких захворювань (хвороба Рандю-Ослера).


Центр корекції поведінкових та харчових розладів: служба, що надає психологічну та психіатричну допомогу дітям і підліткам з певними розладами. У відділенні проводиться комплексна робота з пацієнтами та їхніми батьками, що дозволяє пом'якшити анорексію та булімію або повністю позбутися цих недугів.


Центр ортопедії: спеціалізується на наданні допомоги дітям з вродженими (ДЦП, аномалії розвитку кінцівок) і набутими захворюваннями опорно-рухового апарату. У роботі з маленькими пацієнтами орієнтуються на міжнародні сучасні клінічні протоколи з використанням сучасних адаптованих ортопедичних конструкцій.


Відділення урології: підрозділ хірургічного профілю, у якому проводяться всі можливі діагностичні та лікувальні процедури дітям з вродженими (крипторхізм, гідроцеле) й набутими захворюваннями сечостатевого тракту.


Відділення нефрології: підрозділ, що надає допомогу дітям з різними захворюваннями нирок, зокрема з аномаліями розвитку, які призводять до гострої і хронічної ниркової недостатності. Сучасні підходи в замісній нирковій терапії надають можливість підібрати найбільш оптимальний спосіб терапії: гемодіаліз або перитонеальний діаліз. На базі відділення проводиться підготовка до трансплантації нирки та післяопераційний нагляд.


Відділення дитячої кардіоторакальної хірургії: проводиться хірургічне лікування/корекція вроджених пороків серця і захворювань клапанного апарату, зокрема на відкритому серці. Висока підготовка фахівців і потужне технічне забезпечення надають можливість працювати з новонародженими та навіть недоношеними дітьми. У відділенні проводиться трансплантація легень і серця.


Інститут дитячої кардіології: одна з найбільших медичних установ цього профілю в Ізраїлі. У відділенні проводиться лікування і нагляд за пацієнтами різного віку (зокрема з періоду новонародженості) з різними захворюваннями серцево-судинної системи.


Відділення ЛОР: приймає на амбулаторне та стаціонарне лікування дітей із захворюваннями ЛОР органів, зокрема з вродженими аномаліями розвитку. Проводиться консервативне й оперативне лікування захворювань ЛОР органів у дітей різного віку, установка кохлеарних імплантів.


Відділення офтальмології: можливості відділення надають спроможність проводити корекцію косоокості, пересадку рогівки, імплантацію кришталика, пластику повік, лікування глаукоми й операції на сітківці.


Центр хірургії: містить вузькоспеціалізовані підрозділи (торакальну хірургію, щелепно-лицьову та нейрохірургію), а також загальну абдомінальну хірургію. У своїй роботі фахівці підрозділу максимально віддають перевагу малоінвазивним технікам оперативних втручань, разом з лапароскопічними методиками й технікою «замкової щілини».


Для найшвидшого відновлення дитини широко застосовуються різні реабілітаційні техніки та методики. За необхідності з дитиною працюють психологи, аніматори, логопеди.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду