logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06


Контакти    

Санаторно-курортне лікування

Санаторно-курортное лечение – важный компонент терапии любой направленности.

Санаторно-курортне лікування

Санаторно-курортне лікування – важливий компонент терапії будь-якої спрямованості. Перебування в місцевості з певними кліматичними умовами, а також комплекс фізіотерапевтичних та бальнеологічних методів лікування дозволяють з найкращими результатами завершити курс базової терапії, запобігти загостренню хронічних недуг, а також загалом зміцнити здоров'я, покращити самопочуття та зовнішній вигляд людини.

 

Санаторно-курортне лікування – це цілий розділ медицини, що поєднує такі методи лікування та догляду за пацієнтами, як бальнеологію, фізіотерапію, нутріціологію, ЛФК та ​​масаж. При цьому всі процедури проводяться в умовах курортної зони, перебування в якій вже благотворно впливає на стан людини, а також сприяє відновленню фізичних сил та психологічної рівноваги. Говорячи про санаторно-курортне лікування не можна не згадати про те, що в даний час практично немає галузі клінічної медицини, що не користується можливостями цього методу. Захворювання опорно-рухової системи, внутрішніх органів та суглобів, жіночої та чоловічої репродуктивної системи, хронічні хвороби органів дихання у дітей та дорослих, а також багато інших розладів – з успіхом лікуються, сануються та переходять у стадію стійкої ремісії завдяки методам санаторно-курортного лікування.

 

Як обрати санаторій та визначити курс терапії?

У виборі санаторію можна керуватися як рекомендаціями спеціалістів, так і власними уподобаннями. Більшість санаторіїв Європи надають широкий спектр послуг:

  • Лікувальні ванни (хвойні, радонові, сірководневі, миш'яковисті)
  • Мінеральні питні води
  • Косметичний та лікувальний масаж
  • Аромотерапію
  • Грязелікування і т.д.

 

Крім лікувальних процедур, сучасні санаторії надають послуги косметолога та спеціаліста зі здорового харчування та корекції ваги.

 

Здійснити правильний вибір лікувально-профілактичних процедур, визначити їхню черговість та тривалість допоможе лікар санаторію. У перші дні після прибуття та поселення в номер санаторію, з Вами познайомиться лікар та оформить санаторно-курортну карту, в якій відзначають скарги, особливості перебігу основного захворювання, а також програму процедур, індивідуально підібрану саме для Вас.

 

Санаторії зарубіжжя – це лікувально-профілактичні заклади високого класу комфорту. Відпочинок та оздоровлення у санаторіях Європи – чудова можливість покращити здоров'я, відпочити та помандрувати. Сучасні умови санаторіїв європейського класу – це насамперед атмосфера спокою та безпеки. Крім лікувально-профілактичних процедур, кожному гостю санаторію надається якісне харчування та комфортні умови проживання.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду