logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 044 353 90 65
+38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06

Контакти    

Лікування міоми (фіброміоми, лейоміоми) матки в Ізраїлі.

Базова програма обстеження в клініках Ізраїля для пацієнтів з діагнозом міома (фіброміома, лейоміома) матки.
1. Гінекологічне УЗД.
2. Лабораторні тести.
3. Консультація гінеколога.

 

Види міоми:
1.Субмукозна чи підслизова міома – знаходиться в підслизовому шарі оболонок матки.
2.Субсерозна міома – розвивається з зовнішнього м'язового шару матки, розповсюджується в тазову ділянку в напрямку черевної порожнини.

 

Можливе лікування пацієнтів з діагнозом міома (фіброміома, лейоміома) матки в Ізраїлі:
1.За повільно зростаючої міоми, без симптомів, рекомендована наглядова тактика.
2.Медикаментозне лікування: препарати, що впливають на обмін гормонів у організмі й впливають на зменшення зростання міоми.
3.За наявності субмукозної міоми можливе видалення міоми за допомогою гістероскопії.  Ендоскопічна процедура черезпіхвинним доступом дозволяє оглянути слизову оболонку порожнини матки зсередини й видалити міому.

Вибір хірургічного лікування міоми матки в Ізраїлі залежить від виду, локалізації і розміру міоми:
4.За наявності субсерозної міоми можливі лапароскопічне видалення міоми через невеликі отвори або відкрита операція з розрізом черевної стінки для отримання доступу до органів черевної порожнини.
5.У випадках великих міом проводиться гістеректомія - радикальне видалення міоми разом в маткою.  Операція може бути лапароскопічною або відкритою.
6.Сучасний малоінвазивний метод - емболізація маткових артерій, мета якої припинення кровотоку в маткових артеріях до міоми.  Через катетер, проведений в маткову артерію, уводиться спеціальна речовина з найдрібніших полімерних кульок, які надійно «пломбують» судини навколо й усередині міоми.  Через те що іноді під час застосування цієї процедури бувають ускладнення у вигляді припинення кровотоку до яєчників, в Ізраїлі таку процедуру проводять тільки жінкам, які вже не планують у майбутньому народжувати.

Для прийняття рішення про емболізацію маткових артерій, проводиться обстеження, за результатами якого гінеколог робить висновки про те, чи підходить пацієнтка для цієї процедури, чи ні.  У ході обстеження необхідно заперечити наявність карциноми, так як це лікування проводиться тільки за доброякісних утворень.  Рішення залежить від багатьох факторів, таких як розташування, кількість міом та інших.  Для діагностики досить УЗД, але може знадобитися і МРТ.  Якщо немає протипоказань для проведення процедури, пацієнтку направляють на емболізацію.  Процедура емболізації проводиться в радіологічному відділенні клініки з 1-2 днями госпіталізації у відділенні гінекології.

7.Новітній метод - ультразвукова абляція клітин міоми під контролем магнітно-резонансної томографії (МРТ). Руйнування клітин міоми досягається через високі температур під час проведення абляції.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду