logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06


Контакти    

Лікування за кордоном

Лечение за рубежом, лечение за границей

Лікування за кордоном на сьогодні має усе більше прихильників. Безперечно, у вітчизняній медицині є свої геніальні лікарі та золоті руки, але економічні, матеріальні та соціальні реалії такі, що більшість лікувальних методик застаріли та часом не дотягують до світових стандартів. Чи є розкішшю лікування за кордоном? У багатьох випадках проста калькуляція витрат на лікування більш-менш серйозної проблеми у вітчизняній клініці розвінчає цю думку: наша медицина давно перестала бути безкоштовною.

 

Які проблеми будемо лікувати за кордоном?
Поїхати на лікування за кордон можна з будь-якою проблемою. На сьогодні більшість провідних клінік Європи, США, Ізраїлю, Сингапуру, Туреччини тощо пропонують сучасне та комфортне лікування різних захворювань та проведення лікувальних процедур будь-якої складності.

 

Лікування з комфортом.
Ви хочете лікуватися з комфортом та належною делікатністю? Закордонні клініки охоче нададуть вам цю послугу. Після завершення лікування ви одержите рекомендації щодо дотримання певних правил вдома. За необхідності всю документацію (виписки, протоколи операції, опис знімків) ви отримаєте рідною мовою. Існує зворотний зв'язок. Спеціалісти дадуть відповіді на всі ваші запитання.

 

Коли іншої альтернативи нема.
Зовсім інші емоції викликають ситуації, коли забезпечити лікування того чи іншого захворювання у нашій країні просто не можуть. Зазвичай, це стосується дуже серйозних хвороб: онкології, автоіммунних захворювань, серйозних травм, хронічних захворювань печінки та нирок… Якщо в рідної людини є шанс на одужання та життя, ним необхідно скористатися.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду