logo
Лікування за кордоном
Тел: +38 050 462 06 22
+38 068 437 00 06


Контакти    

Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Цей документ описує політику конфіденційності для сайту medicalexpert.com.ua (далі – Сайт). У цьому документі роз’яснюється, які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на Сайті, та як може використовуватися і надаватися ця інформація.

Збір та використання персональних даних

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Відвідувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для цілей реєстрації на Сайті.

Після заповнення форми зворотного зв’язку, що розміщені на Сайті, вважається, що відвідувач надав згоду на обробку компанією Medical Expert своїх персональних та контактних даних. 

Персональні дані відвідувачів можуть зберігатися протягом 3 років.

На Сайті фіксується доменне ім'я або IP-адреса комп'ютера відвідувача, дата доступу, файли (ім'я файлу і URL), код відповіді HTTP та веб-сайт, з якого відвідувач потрапив на Сайт, кількість байт, переданих в ході сесії.

При роботі Сайту використовуються файли cookie, які забезпечують підтримку функцій безпеки та їх запуск. Файли cookie також дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та умови використання Сайту відвідувачами/їх пристроями.

За допомогою системи Google Analytics збирається статистика про відвідування Сайту, така як сторінки, що відвідуються, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, домени інтернет-провайдерів та країни походження відвідувачів, а також адреси веб-сайтів, що були відвідані до та після Сайту, тощо. Жодна з цих дій не пов’язана з відвідувачем особисто та вимірюється тільки у сукупності. 

Права та зобовязання Сторін

Приймаюча сторона зобовязується:
  • Використовувати Інформацію Відкриваючої сторони виключно для досягнення Мети, обговореної даною Угодою.
  • Не копіювати і не тиражувати документи без письмового дозволу Відкриваючої сторони, за винятком тих випадків, коли такі копії необхідні для досягнення Мети, обговореної даною Угодою.
  • Повідомляти Інформацію Відкриваючої сторони тільки тим своїм працівникам, яким вона необхідна для виконання завдань по досягненню Мети.
  • Не розкривати Інформацію Відкриваючої сторони будь-якій третій Стороні без попередньої письмової згоди Відкриваючої сторони, за винятком випадків, встановлених законодавством України.
  • Здійснювати всі необхідні заходи з метою захисту Інформації від розголошення її третім особам.
  • Приймаюча сторона гарантує виконання зобовязань по захисту від несанкціонованого розголошення Інформації Відкриваючої сторони.
  • Приймаюча сторона прийме всі необхідні заходи для того, щоб запобігти повному або частковому розголошенню отриманої Інформації й ознайомлення з нею третіх осіб без письмової згоди на це Відкриваючої сторони.
  • Приймаюча сторона не відповідає за розкриття Інформації посадовим особам державних органів, яке передбачено нормативним актом, мотивованим письмовим зверненням державних органів, що діють у рамках своєї компетенції, рішенням суду, у такому випадку Приймаюча сторона зобовязується попередньо повідомити Відкриваючу сторону до розкриття відповідної Інформації.

 

Отправьте запрос или свяжитесь с нашими специалистами:

Tel. +38 044 353 90 65

Tel: +38 050 462 06 22

e-mail: info@medicalexpert.com.ua

 

Як зв'язатися з нами:

Тел: +38 044 353 90 65
Моб: +38 050 462 06 22

Електронна пошта:
info@medicalexpert.com.ua

Наша адреса

03055 Україна, Київ,
Вулиця Маршала Тімошенко 29Б

Як дістатися:
Схема проїзду